Divers

Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 118

PostWysłany: Pią 19:40, 08 Maj 2009    Temat postu: ATL - TPS

Mecz na dosc dobrym poziomie zwlaszcza ostatnie 15 minut w wykonaniu Atlanty. Pierwsza połowa to takie bardziej sprawdzenie przeciwnikow. Po pierwszej polowie 1-1. TPS znow zasluguje na brawa po pierwszej polowie natomiast w drugiej na solidny opierdol. Ostatnie 15 minut dominacja ATL i swietna gra dwoch zawodnikow ( Mlody Wierzba i Laba ) . Na wyroznienie zasluguje rowniez Sebolek

PostWysłany: Pią 20:42, 08 Maj 2009    Temat postu:

Napisze jeszcze raz ( Mati, czemu go usunąłeś mój post, chociaż prosiłem Cie żebyś zrobił to tylko z jednym, a drugi zostawił ... Proszę o podanie powodu ) ...

Ogólnie mecz mi sie podobał, oprócz tego że w drugiej połowie ktoś natarczywie próbował wyprowadzić mnie z równowagi.
Gromotek
Divers

Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 153

Skąd: z księżyca

PostWysłany: Pią 20:50, 08 Maj 2009    Temat postu:

Lepiej dzieje się już w TPS. W przedostatnim meczu przeciwnik miał około 25 minut pełnej dominacji nad nami. Nie podobało mi się zachowanie Cinka.

Ostatnio zmieniony przez Gromotek dnia Pią 22:05, 08 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
MaTi..!?
Divers

Posty: 118

PostWysłany: Pią 20:51, 08 Maj 2009    Temat postu:

a komu sie podobalo .. chociaz pretansje sluszne ( post usunelem przez przypadek )

ZuczeK

PostWysłany: Pią 20:52, 08 Maj 2009    Temat postu:

Nie tobie jednemu, ale cóż przecież to ja " popełniłem błąd ".
ZuczeK

PostWysłany: Pią 20:55, 08 Maj 2009    Temat postu:

Mati ... Ale jak on strzelił bramkę z ręki ( Tak wynika z rozmowy z Oskarem ) i potem kilka sytuacji później znowu zagrał ręką i Darula tego nie odgwizdał, to było wszystko w najlepszym porządku ... Dla mnie jest to dziwne.
MaTi..!?
Divers

Posty: 118

bylo minelo mecz juz sie zakonczyl .. czekamy na jutrzejszy pojedynek miedzy ATL i Ny .. tym teraz musimy zyc ... Smile a co do sedziowania . prestesjy nikt do nikogo nie moze mniec .. bo taka prwada ze my sie nie znamy na sedziowaniu (umniemy pokazac aut i reke RazzP ) ^^ dzwonilem do pana norwega ale sie nie zgdzodzil bo unia kibicow chelsea ^^ to by bylo na tyle Smile

MaTi..!?
Divers

Posty: 118

PostWysłany: Pią 20:57, 08 Maj 2009    Temat postu:

zuczek co prawda pilka padla z reki ale bramka powinna zostac uznana poniewaz cinek mnial rece przy sobie i pilka poszla bo klatce i po rece .. tak ze wiec .. jak bym byl sedzia w LM tez bym ta bramke uznal .. to by bylo na tyle

MaTi..!?
Divers

Posty: 118

PostWysłany: Pią 21:00, 08 Maj 2009    Temat postu:

a i co do oskara to powiedzial o tym ze byla reka ppo meczu w czasie meczu gdy sie darula zapytal czy byla reka on odparl : ze byly plecy ;/ tak ze wiec .. bylo mnelo .. mlodzi graja coraz lepiej z tego trzeba sie cieszyc .. a co do sedziowania .. nie jestesmy profesjonalistami .. nawet nie mamy licenci ^^ tak ze wiec sedziowanie jest jakie jest .. i narazie tego nie zmnienimy ;d moze kiedys wysle sie kogos na kurs sedziego

ZuczeK

Ale jego pretensje nie wynikały z powodu strzelenia bramki, tylko z tego że podyktowałem wolny dla TPS ...
MaTi..!?
Divers

Posty: 118

PostWysłany: Pią 21:01, 08 Maj 2009    Temat postu:

wynikaly z tego ze nie przyznales faulu dla ATL po czym wpadla bramka ..

ZuczeK

Jeden Ch**, że tak sie wyrażę. Ale według mnie nie było tego faulu. Przynajmniej będąc na miejscu Cinka nie przyczepiłbym sie o to.

Dobra koniec tego tematu bo mi kolacja sie zaraz zwróci.
MaTi..!?
Divers

Posty: 118

PostWysłany: Pią 21:04, 08 Maj 2009    Temat postu:

no walsnie my tu pierdu pierdu o meczu a nikt jescze nie pochwalil mojego posta Smile ^^

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum 3 edycja Derby Zatorze Strona Główna -> Opisy meczy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)